In dit spel werken we met Augmented Reality.
Door met de camera van je smartphone een beschreven object of voorwerp in beeld te brengen, verschijnen er clues om verder te komen in het spel.
Als je onderstaand symbool tegenkomt, verwijst dit naar de AR.
TIP 1: Is het lettertype te klein of onleesbaar? Ga met je camera fysiek dichter naar het voorwerp of object, zo wordt het vanzelf beter leesbaar.
TIP 2: scan start problemen? Heb je alle cookies geaccepteerd, soms heeft je telefoon automatisch ‘cookies weigeren’ aanstaan.
TIP 3: Lukt het scannen niet meteen? Probeer het nogmaals vanuit een iets andere hoek door rustig heen en weer te bewegen of Laat iemand anders een foto van het te scannen object maken en scan dan deze foto.
TIP 4: Wissel van telefoon, sommige telefoons werken beter.
TIP 5: Het kan zijn dat de AR opent in een nieuw tabblad van je browser. Check je tabbladen als er niks gebeurd.